Změna velikosti písma

Vyhledat v textu

Turnaje

7. dubna 2012 - Velikonoční turnaj ve volejbale

V první dubnovou sobotu letošního roku, konkrétně 7. 4. 2012 se opět po roce konal v tělocvičně naší místní ZŠ volejbalový turnaj, tentokrát s názvem „Velikonoční“. Na turnaj se dostavilo celkem 14 účastníků, kteří byli rozděleni do 7 dvojic. Hrálo se jako již tradičně na dva vítězné sety do 15 bodů, přičemž při nerozhodném stavu se hrál třetí set, a to do 10 bodů. Před všemi účastníky stála pořádná porce zápasů, a to celkem 21 utkání.

Po několikahodinovém maratonu „vysoké hry nízké úrovně“ :-) jsme konečně znali vítězný tým Velikonočního turnaje, kterým se pro letošní ročník stal tým sourozenců Jury a Blanky Novákových. Druhé místo vybojovaly Lucka a Vláďa Houdků, na třetím „salámovém“ místě se umístily Lenka Přádová a Máry Tymko, luxusní čtvrté místo (a zároveň první místo v čistě mužských týmech :-) vydřeli RF a Peťa Slanina, hezké páté místo vybojoval tým svalovců v podání Peti Matějky a Lukáše Vaňka, na pohodovém šestém místě se umístil jediný čistě dámský tým ve složení Blanka Nováková a Eva Menzingerová, a na posledním „ještě výherním“ místě skončily Terka Štoudková a Roman Dašek.

Ačkoliv vítězem se ve velmi kvalitně obsazené konkurenci mohl stát jenom jeden tým, nikdo neodešel s prázdnou. Týmy na 1. až 3. místě obdržely poháry a ostatní hodnotné dárky. Pro všechny přítomné bylo připraveno i něco k zakousnutí a doplnění důležitých tekutin :-) Speciální poděkování patří Lence Přádové za vynikající organizaci turnaje a všem ostatním za účast a předvedené výkony.

společné foto účastníků :-)

11. června 2011 - Volejbalový turnaj "skutečných amatérů"

V sobotu 11. června 2011 se po roční odmlce opět konal v tělocvičně ZŠ volejbalový turnaj, pro letošní rok s názvem skutečných amatérů. Sešlo se celkem 5 týmů. Turnaj proběhl ve velmi pohodové atmosféře, neboť cílem bylo především strávit příjemné odpoledne. Všechny týmy šly do “souboje“ naplno, vítěz však mohl být pouze jeden. Tentokrát prvenství vybojovala dvojice Anička Ďurková a RF. Druhé místo získali Lenka Přádová s Markem Tymkem. Na třetím místě se umístili Regina Wagnerová s Tomášem Jandou, kteří přijeli z Kaplice. Pomyslnou bramborovou medaili si vysloužili Vlaďka Slaninová s Pavlem Ďurkovem a na pátém místě skončila dvojice dam ve složení Blanka Nováková a Eva Menzingerová. Každý tým obdržel malý dárek za účast a odměnou bylo příjemné večerní posezení v místní hospůdce.

2010

Žádný turnaj se nekonal, nebyli jsme schopni se domluvit :-)

7. března 2009 - Volejbalový turnaj "O pohár starostky obce"

V sobotu 7. března 2009 se od 13:00 hod konal v tělocvičně ZŠ T. G. M. Horní Dvořiště volejbalový turnaj "O pohár starostky obce". Na turnaj se dostavilo patnáct odvážlivců, kteří byli rozlosováni do trojic. Hrálo se na dva vítězné sety do 15 bodů a při nerozhodném stavu se hrál rozhodující třetí set taktéž do 15 bodů. Po několika zápasech bylo jasné, že o titul si to rozdají tým p. Hlawiczkové a tým sl. Vejsové. Průběh finálového zápasu byl opravdu infarktový, za stavu 1:1 na sety šel zápas do tie-breaku. A i ten byl plný zlomů a zvratů. Štěstí přálo připraveným, a tak nakonec za kratší konec tahal tým sl. Vejsové, který po setech 15:10, 11:15 a 14:16 bral pěkné druhé místo. Po 6 hodinách urputných bojů jsme tedy konečně znali vítěze a výsledková listina vypadala takto:

• 1. místo – RF, Pavla Hlawiczková, Petr Kolářík
  • 2. místo – Pavel Ďurkov, Vladimír Houdek, Marie-Anna Vejsová
  • 3. místo – Petr Matějka, Lenka Přádová, Oldřich Štoudek
  • 4. místo – Roman Dašek, Marie Baudyšová, Kristián Vejs
  • 5. místo – Anna Ďurková, Tereza Štoudková, Ing. Petr Vejs

I když putovní pohár byl jenom jeden, nikdo neodešel s prázdnou. Týmy na 1. až 4. místě obdržely skleněné poháry a všichni drobné dárky. Pro účastníky bylo připraveno drobné pohoštění a taktéž něco k zakousnutí. Důležité je, že jsme se skvěle pobavili, poklábosili a dobře zasportovali.

23. února 2008 - Velikonočně vánoční nebo Vánočně velikonoční volejbalový turnaj  nepředvídatelných čtveřic

Sobotní odpoledne 23. února 2008 patřilo všem volejbalovým nadšencům. Tradičně se totiž u nás v tělocvičně základní školy konal zimní volejbalový turnaj s netradičním názvem: "Velikonočně vánoční nebo Vánočně velikonoční turnaj nepředvídatelných čtveřic".  Vytvořené čtveřice byly opravdu nepředvídatelné. I když vítěz byl jenom jeden, nikdo neodešel s prázdnou. Vítězný tým obdržel putovní pohár a ostatní týmy věcné dary. Důležité je, že jsme se skvěle pobavili, poklábosili a dobře zasportovali.

• 1. místo - RF, Lucie Gondeková , Petr Matějka, Blanka Nováková ml.
  • 2. místo - Marie Baudyšová, Petr Kolářík, Blanka Nováková, Tereza Štoudková
  • 3. místo - Anna Ďurková, Pavel Ďurkov, Marek Tymko, Leona Vejsová

2007

28. ledna 2006 - Zimní volejbalový turnaj smíšených dvojic

28. ledna 2006  se udál v tělocvičně ZŠ T. G. Masaryka Horní Dvořiště "Zimní volejbalový turnaj smíšených dvojic". Po více než 8 hodinách urputných zápasů a skvělého volejbalového soupeření jsme znali vítěze. Vítěz obdržel putovní pohár a věcné ceny.