Dobrý den,
rád bych Vás informoval, že od 8.12. do 12.12. 2025 bude probíhat odlov spárkaté zvěře v Honitbě Černý les.
Z bezpečnostních důvodů žádáme návštěvníky a veřejnost aby nevstupovala do vyznačeného území a dále informujte své zaměstnance OÚ Horní Dvořiště o možném riziku.
Vjezdy do lesa budou opatřeny informativní cedulí a přesná lokalita je uvedena v přiložené mapě.
S poděkováním
Jaromír Nosek DiS
Myslivecký hospodář